Ballina Showbiz Ariana me barkun e fryrë në dasmë, veshi fustanin që nuk do...

Ariana me barkun e fryrë në dasmë, veshi fustanin që nuk do ta mendonte askush

227
SHPËRNDAJE

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale.

Gjatë shtatzënisë të gjitha femrat janë të fikësuara pas një gjejë, ndërsa Ariana është fikësuar pas fotografive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

-----