Ballina Showbiz Ariana ka organizuar ‘baby shower’, befason me veshjen

Ariana ka organizuar ‘baby shower’, befason me veshjen

182
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka organizuar një baby shower dhe ka ftuar shoqet.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim veshja e saj./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----