Ballina Showbiz Ariana ka ftuar shoqet sot, por veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Ariana ka ftuar shoqet sot, por veshja e saj mori gjithë vëmendjen

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka ftuar shoqet për te dalë por gjithë vëmendjen mori veshja e saj në të shkurta edhe pse është shtatzënë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----