Ballina Showbiz Ariana ka ftuar edhe shoqet në festën para lindjes, mori vëmendjen ky...

Ariana ka ftuar edhe shoqet në festën para lindjes, mori vëmendjen ky detaj

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka organizuar një baby shoëer dhe ka ftuar shoqet.

E sigurisht që është veshja dhe barku i Arianës ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----