Ballina Showbiz Ariana ka filluar të veshë fustane për shtatzëna, kaq shumë i është...

Ariana ka filluar të veshë fustane për shtatzëna, kaq shumë i është rritur barku

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka filluar të vesh fustane për shtatzëna ngaqë barku i është rritur shumë./ORAinfo/

---- ----
-----