Ballina Showbiz Ariana ka filluar të veshë fustane për shtatzëna, kaq bukur po duket

Ariana ka filluar të veshë fustane për shtatzëna, kaq bukur po duket

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet e veshur në fustan për shtatzëna dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ----
-----