Ballina Showbiz Ariana ka dalë në qytet me fustan jo të përshtatshëm për shtatzëna,...

Ariana ka dalë në qytet me fustan jo të përshtatshëm për shtatzëna, merr vëmendjen barku i fryrë

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me një fustan të hapur e ai që mori gjithë vëmendjen është barku i saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----