Ballina Showbiz Ariana e vesh me shumë stil burrin e saj, e bën si...

Ariana e vesh me shumë stil burrin e saj, e bën si “zotni”

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka filluar sezoni i dasmave.

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur, Ermal Fejzullahu mbetet një nga më të kërkuarit në koncerte dhe ahengje familjare.

Me një karrierë të gjatë dhe me talenti që ka, Ermali është prej emrave më të suksesshëm në vend, shkruan Indeksonline.

Ermali tashmë edhe zyrtarisht ka filluar sezonin e dasmave, në një imazh që ka hedhur së fundi në llogarinë e tij në Instagram ka treguar se po qëndron në Shkodër për një aheng, teksa u shfaq në një kostum elegant dhe në formë të mirë.

“Dasmat 2019 fillojë sonte, Shkodër, Shqipëri”, ka shkruar Ermali në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Ermali së fundi publikoj projektin e ri në bashkëpunim me Kidën ‘Tela’ e cila tashmë është kthyer në një hit veror.

---- ----
-----