Ballina Showbiz Ariana dhe Ermali kanë dalë bashkë me shoqëri, ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen

Ariana dhe Ermali kanë dalë bashkë me shoqëri, ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana së shpejti do të bëhen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihen ata të dy që kanë dalë bashkë me shoqëri.

E sigurisht është pamja e Arianës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----