Ballina Showbiz Ariana del për kafe me Teuta Selimin, duken si “motra binjake”

Ariana del për kafe me Teuta Selimin, duken si “motra binjake”

183
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana është gruaja e Ermal Fejzullahut.

Tashmë është bërë zakon që gratë e këngëtarëve shqiptar të inkuadrohen në shoqërinë e burrave të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Përveç Lules bashkëshortes së Medës, tashmë edhe Ariana bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka krijuar kontakte të mira dhe shoqëri me disa nga këngëtaret e estradës.

Ariana, përveç që e shoqëron Ermalin në koncerte të ndryshme, ajo këtë mundësi e ka shfrytëzuar edhe për të krijuar kontakte të mira me kolegët e bashkëshortit.

E kemi parë me Kiden në Turqi teksa kanë kaluar kohë bashkë, e ka ndarë imazhe me njëra tjetrën.

Kurse në imazhin e fundit ajo shihet me këngëtaren e njohur të muzikës popullore Teuta Selimin.

Ato duken shumë të afërta me njëra tjetrën, derisa kanë pozuar bashkë. Elegante dhe me stil duken padyshim që të dyja.

---- ----
-----