Ballina Showbiz Arian Cani: Ndjesë të gjithëve për pamjen por kam 11 orë pa...

Arian Cani: Ndjesë të gjithëve për pamjen por kam 11 orë pa drita dhe ujë

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk dihet nese ishte nje aktrim apo nje e vertete por në hapje të emisionit ‘Zonë e Lirë’ mbremjen e 7 qershorit, moderatori Arjan Çani ka treguar se si ‘gjermoni’ të lë pa ujë dhe pa drita.

Ai është shfaqur ndryshe nga herët e tjera, teksa duket i parruar. Duke u kërkuar falje teleshikuesve Çani tha se ka 11 orë pa ujë dhe pa drita.

Pas një batute në studio ku “Dj Cherri” i dha një këshillë: “Mos e kruj me gjermonin”

Çani u përgjigj:

“Po po, mos u kruj me gjermonin sepse mund të të ndodhë si mua, 11 orë pa ujë pa drita. Mund të mbetesh edhe pa rruar, siç mbeta unë. Kërkoj ndjesë të gjithëve ju që nuk e keni qejf mjekrën, por kështu është kur mbetesh 11 orë pa ujë pa drita”, – tha Çani.

The post Arian Cani: Ndjesë të gjithëve për pamjen por kam 11 orë pa drita dhe ujë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----