Ballina Showbiz Argjentina së bashku me djalin e saj nisin pushimet, tregon trupin e...

Argjentina së bashku me djalin e saj nisin pushimet, tregon trupin e saj si “peshk”

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pushimet ka nisur për këngëgatren, Argjentina Ramosaj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj po shijon pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan rtv21.tv

----

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 260 mijë ndjekës, këngëtarja ka ndarë fotografi dhe video nga pushimet në Vlorë. Argjentina po kalon kohë të mirë bashkë me djalin e saj, Noah.

Ndryshe, “Sekreti” është projekti i fundit nga Argjentina Ramosaj në bashkëpuni me Dj Geek. Kënga është publikuar në korrik të vitit 2018 dhe deri tani në Youtube numëron mbi dy milionë klikime

----- ----