Ballina Sport Ardian Cuculi arrin marrëveshjen me klubin kosovar

Ardian Cuculi arrin marrëveshjen me klubin kosovar

12
SHPËRNDAJE

Ardian Cuculi vendosi të largohej përfundimisht nga ekipi i Kukësit.

Por nuk vonoi shumë dhe mbrojtësi tetovar është bërë me ekip të ri.

Cuculi ka arritur të gjejë marrëveshjen me ekipin e Dritës.

Ka qenë klubi gjilanas që nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, ka bërë të ditur se palët kanë arritur marrëveshjen me njëra-tjetrën, teksa prezantimi i 32-vjeçarit pritet të behet në ditët në vijim.

NJOFTIMI I DRITËS:

Zyrtare: Kemi arritur marrëveshje me Ardijan CUCULIN, pezantimi pritet të bëhet ditët në vijim..!

FC DRITA tani është e gatshme për edicionin e ri!

The post Ardian Cuculi arrin marrëveshjen me klubin kosovar appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----