Ballina Showbiz Arbnora gati të lindë, shikoni si ekspozon barkun e fryrë

Arbnora gati të lindë, shikoni si ekspozon barkun e fryrë

79
SHPËRNDAJE

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, përcjell ORAinfo.

Çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Arbnora ka publikuar mkë foto ku shihet se është nisur në një udhëtim me Taulantin.

E me këtë shohim se i është rritur barku shumë./ORAinfo/