Ballina Sport Arbër Zeneli u çon një mesazh shokëve të kombëtares

Arbër Zeneli u çon një mesazh shokëve të kombëtares

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kur kanë mbetur më pak se dy orë nga fillimi i takimit mes Kosovës dhe Republikës Çeke, Abër Zeneli, u ka dërgua një mesazh shokëve të skuadrës duke i uruar suksese.

Zeneli vuan nga një dëmtim, pasi ka këputur ligamentet e gjurit dhe nuk do të jetë prezent në fushën e lojës, por nuk ka munguar dhe anë të postimi i ka dhënë përkrahje futbollistve.

“Suksese sot djema, ne jemi me ju”, ka shkruar Zeneli mbi foton e postuar në Instastory.

Përveç Zenelit, Kosova do të jetë sot edhe pa Rashicën, Kolollin, Shalën e Kryeziun – që të gjithë lojtarë të formacionit të parë.

The post Arbër Zeneli u çon një mesazh shokëve të kombëtares appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----