Ballina AKTUALE Arbër Pajaziti ka uruar Albin Kurtin për marrjen e postit të ri

Arbër Pajaziti ka uruar Albin Kurtin për marrjen e postit të ri

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbër Pajaziti ka uruar Albin Kurtin për marrjen e postit si Kryeministër i Kosovës.

Urojmë në zgjedhjen e re të Qeverisë së Republikës së Kosovës, duke shpresuar në përkushtimin e saj drejt realizimit të të gjitha aspiratave shtetërore e kombëtare!

Besojmë se pjesë e synimeve të institucioneve të reja të Prishtinës zyrtare do të jetë edhe çështja e Luginës.

Suksese dhe punë të mbarë!

---- ---- ----
-----