Ballina Showbiz Arbenitës po i mungon shumë Fero, ja si ia shpreh dashurinë nga...

Arbenitës po i mungon shumë Fero, ja si ia shpreh dashurinë nga larg

86
SHPËRNDAJE

Arbenitës po i mungon shumë Fero.

Arbenita dhe Fero janë çift shumë i komentuar në shtyp, që prej kohës kur e bënë publike lidhjen, shkruan lajmi.net.

Meqë jetojnë në distancë, ata edhe publikisht tregojnë se kanë mall për njër-tjetrin.

Ishte Arbenita ajo e cila së fundi publikoi një foto pranë Feros, të cilës ia shkroi fjalët “Më mungon çmendurisht”.

Për ndryshe, çiftin i kemi parë bashkë edhe në videoklipin e këngës “Ride of Die”.

-----