Ballina Showbiz Arbenita ‘zhvishet’ para pasqyrës, me këto lëvizje ajo do ta ‘çmend’ Feron

Arbenita ‘zhvishet’ para pasqyrës, me këto lëvizje ajo do ta ‘çmend’ Feron

388
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Arbenita se fundmi është shfaqur e zhveshur para pasqyrës. Vetëm me të brendshme, Arbenita ka vë në pah asetet e saj bombastike. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----