Ballina Showbiz Arbenita vishet me fustan të ngushtë, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë...

Arbenita vishet me fustan të ngushtë, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

91
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

---- ---- ----
-----