Ballina Showbiz Arbenita shtatzënë? Më në fund thyen ‘akullin’ e përgjigjet

Arbenita shtatzënë? Më në fund thyen ‘akullin’ e përgjigjet

133
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona rregullohet për xhirimet e Vitit të Ri, është bërë si ‘kukull’

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo u përfol se është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk është aktive në rrjetet sociale.

Por, me fotot e sotme, ajo konfirmoi se një gjë e tillë nuk është e vërtetë, sepse barku i saj është i sheshtë./ORAinfo/

Edona rregullohet për xhirimet e Vitit të Ri, është bërë si ‘kukull’

Edona rregullohet për xhirimet e Vitit të Ri, është bërë si ‘kukull’

Postimi Arbenita shtatzënë? Më në fund thyen ‘akullin’ e përgjigjet u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----