Ballina Showbiz Arbenita provokon rëndë me foton e fundit, Fero do të ‘ҫmendet’ nga...

Arbenita provokon rëndë me foton e fundit, Fero do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

208
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka provokuar duke ekspozuar të pasmet.

A thua do të xhelozojë Fero për këtë postim të saj!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----