Ballina Showbiz Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati

Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati

171
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Barcelona po përballet me borxhe, ndërsa Messi bën këtë veprim

Arbenitës merr gjithë vemdneArbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ku shfaqet edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet në shtrat dhe po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Barcelona po përballet me borxhe, ndërsa Messi bën këtë veprim

Postimi Arbenita e Feros ia vë ‘flakën’ rrjetit, publikon foto nga shtrati u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----