Ballina Showbiz Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

160
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rezi ia nxjerr të palarat Luanës në emision:  Është një pijanece e paparë

Arbenita Ismajli ndan imazhe ku shihet e përqafuar me Feron.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi është shfaqur së bashku me partnerin e saj, Feron, me të cilin tashmë kanë disa vite që janë në lidhje dashurie.

Përmes Instastoryt ajo erdhi me disa paraqitje në shoqërinë e partnerit të saj, Feros.

Të dy dukeshin mjaft dashuruar dhe të lumtur për të kaluar kohë së bashku, teksa po udhëtonin me makinë drejt një destinacioni.

Rezi ia nxjerr të palarat Luanës në emision:  Është një pijanece e paparë

Rezi ia nxjerr të palarat Luanës në emision:  Është një pijanece e paparë

---- ---- ----
-----