Ballina Showbiz Arbenita del nga frizerka, me këtë grim do ta ‘çmend’ Feron

Arbenita del nga frizerka, me këtë grim do ta ‘çmend’ Feron

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur me stil, Arbenita do ta ‘shkrijë’ Feron me pamjen e fundit. /ORAinfo/

---- ----
-----