Ballina Showbiz Arbenita bëhet si “kukull”, ja si “shkrihet” Fero pas saj

Arbenita bëhet si “kukull”, ja si “shkrihet” Fero pas saj

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fero dhe Arbenita janë çifti më i ri i estardës.

Fero dhe Arbenita Ismajli janë një nga çiftet që zgjonjë interesim të madh tek publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Çifti nuk ngurrojnë fare të publikojnë fotografi edhe nga ato më intime. Orë më parë reperi nga Gjilani ka postuar një imazh me të dashurën e tij ku duken shumë bukur.

Arbenita së fundmi ishte pjesë e klipit të Feros ‘Ride or die’ ku nuk munguan skenat e ‘nxehta’

---- ---- ----
-----