Ballina LifeBizare Arbana Osmani mbyll debatin, ja ekrani ku do ta shohim sezonin e...

Arbana Osmani mbyll debatin, ja ekrani ku do ta shohim sezonin e ardhshëm

27
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka shuar zërat se ishte larguar përfundimisht nga ekrani në “Top Channel”.

Arbana ka publikuar në Instastory një foto të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, ku fton ndjekësit të sjellin historitë e tyre për këtë sezon.

Në këtë postim ajo sqaron se në këtë sezon do ta shohim sërish në “Top Channel” me emisionin e saj të përhershëm, duke premtuar spektakël dhe emocione pafund.

 

-----