Ballina Showbiz Arbana Osmani jep lajmin e shumëpritur, ja kur do të rikthehet në...

Arbana Osmani jep lajmin e shumëpritur, ja kur do të rikthehet në ekran “Dua të të bëj të lumtur” (FOTO)

193
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, ka zbuluar pak më parë se kur do të rikthehet në ekranin e “Top Channel” emisioni “Dua të të bëj të lumtur”.

Publiku po e pret me padurim rikthmin e programit të tyre të preferuar, dhe herë pas here e pyesnin Arbanën se kur do të riniste.

“Shume e lumtur t’ju njoftoj se “Dua te te bej te lumtur” do te rikthehet ne ekranin e @topchannelalbania nga 16 Maji❤ Na dergoni historite tuaja ne adresen histori@top-channel.tv dhe duke kontaktuar ne +355 69 708 5355 dhe 0684080549. Mezi po pres, love you all❤”, shkruan Arbana në postimin e saj, duke bërë të lumtur gjithë ata që po prisnin këtë lajm.

Madje Osmani një ditë më parë, moderatorja pyeti edhe ndjekësit e saj të shumtë që të jepnin medndimet e tyre se si mund ta rikthenin “Dua të të bëj të lumtur në ekran”.

E teksa fansat e moderatores dhanë mendime të shumta, shumica prej tyre thanë: “Aman rikthehuni si të doni… vetëm rikthehuni”.

---- ---- ----
-----