Ballina Teknologji Apple ul çmimin, ja iPhone i ri që pritet të kushtojë 399...

Apple ul çmimin, ja iPhone i ri që pritet të kushtojë 399 dollarë

57
SHPËRNDAJE

Produktet e Apple në përgjithësi janë të shtrenjta, ku mund te permendim edhe modelet më të përballueshme si iPhone XR dhe iPhone 11.

Sidoqoftë, iPhone SE 2 i ardhshëm i Apple (i referuar edhe si iPhone 9) mund të futet vërtet në kategorinë e telefonave të lirë.

Sipas një raporti nga Fast Company modeli i ardhshëm i përfolur mund të jetë me çmim prej 399 dollarë.

Ndërsa është ende pak më e shtrenjtë se shumë modele buxhetore, konsiderohet të jetë e lirë për standardet e Apple, citon top channel.

The post Apple ul çmimin, ja iPhone i ri që pritet të kushtojë 399 dollarë appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.