Ballina Teknologji Aplikacini më i ri që po

Aplikacini më i ri që po

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rrjetet sociale janë një platformë ku çdo gjë mund të bëhet virale në mënyrë globale, duke u shpërndarë masivisht nga përdoruesit e Instagram, Facebook, TikTok, Twitter e me radhë.

Një nga gjërat që po përhapet me shpejtësi është aplikacioni “Dubbed Doublicat”, i cili u lejon të vendosni fytyrën tuaj në vend të fotove të personave të famshëm me një saktësi thuajse 100%.

 

“Dubbed Doublicat” është aplikacion falas që mund ta gjeni në AppStore dhe Play Store, pra iPhone dhe Android.

Zakonisht ky aplikacion përdoret për të bërë GIF dhe mjafton që pasi ta keni shkarkuar të bëni një selfie dhe ta importoni atë brenda fytyrës së Leonardo DiCaprios, Miley Cyrus e kështu me radhë.

Ja disa nga rezultatet e këtij aplikacioni që me siguri do ta përdorni edhe ju nëse nuk e keni bërë deri tani.

The post Aplikacini më i ri që po appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

---- ----
----
----- ----
-----