Ballina Showbiz Anjeza që ndjek Ramën në zyrë, në Parlament dhe…shihni fotot!

Anjeza që ndjek Ramën në zyrë, në Parlament dhe…shihni fotot!

53
SHPËRNDAJE

Ka lënë ekranet e mëdha dhe emisionet që drejtonte dikur për të punuar në ERTV, ekranin e Kryeministrit Rama, i cili transmeton për momentin vetëm në “Facebook”.

Aty moderatorja e njohur ka rubrikën e saj. Pak ditë më parë, paparazzi e fotografoi Anjezën duke dalë nga Parlamenti. E veshur sport dhe me atlete, pa makeup dhe me nxitimin e një dite të ngarkuar, Anjeza ka biseduar me një punonjëse të Kuvendit dhe është larguar më pas që andej. Në verën e kaluar, Anjeza u rikthye në ekran për të prezantuar Maratonën e Këngës. /Panoramaplus.al

-----