Ballina Showbiz Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u...

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar.

Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Ato komentohen shumë sidomos për veshjet e tyre plot stil.

E sot Lola po e feston ditëlindjen e saj të 32-të.

Anita është përkujdesur t’ia urojë ditëlindjen motrës së saj me fjalët me të bukura, ndërsa urimit ja ka bashkangjitur një foto ku Lola shfaqet duke u puthur nga burri i saj, Daut Haradinaj. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----