Ballina Sport Anglia shënon të tretin, Vojvoda autogol

Anglia shënon të tretin, Vojvoda autogol

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Skuadra e Tre Luanëve ka arritur që të shënoi dhe golin e tretë, por këtë herë mendoi vetë kombëtarja e Kosovës që t’i dhurojë një gol.

Ishte Mërgim Vojvoda ai që shënoi në portën e tij në minutën e 38-të.

The post Anglia shënon të tretin, Vojvoda autogol appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----