Ballina Sport Anglezët realizojnë plot pesë gola ndaj Kosovës

Anglezët realizojnë plot pesë gola ndaj Kosovës

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet e rezultatin e thellë 5-1 në favor të anglezve.

Por më pas erdhi dhe përmbysja nga “Tre Luanët” të cilët realizuan me anë të Sterling, Kane më pas Vojvoda realizoi një autogol, më pas ishte i riu Sancho që shënoi dhe dy gola të tjerë.

The post Anglezët realizojnë plot pesë gola ndaj Kosovës appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----