Ballina Showbiz Angelina Jolie tregon se si divorci me Brad Pitt ndikoi në karrierën...

Angelina Jolie tregon se si divorci me Brad Pitt ndikoi në karrierën e saj

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Angelina Jolie ka folur për mënyrën se si jeta personale ka ndikuar në punën e saj në vitet e fundit. Në një intervistë për “Entertainment Weekly”, Jolie tregoi se u tërhoq nga regjia për t’ju përkushtuar më shumë aktrimit për shkak të një ndryshimi në situatën e saj familjare, por mbetej ende një pasion për të.

“Unë e dua regjisurën, por pata një ndryshim në situatën time familjare që bëri të mundur të mos merrem me regji për disa vjet. Kisha nevojë të bëja më pak punë dhe të isha në shtëpi më shumë, kështu që disi u angazhova në aktrim. Kjo është e vërteta.“, u shpreh aktorja.

Ndryshimet po bëhen: Angelina Jolie ka deklaruar se ajo u tërhoq nga regjia për t'u kthyer në aktrim për shkak të 'një ndryshimi në situatën e saj familjare'

Ylli hollivudian bëri debutimin e parë si regjisore në 2011-ën me ” In the Land of Blood and Honey”, ndjekur më pas në 2014-ën me “Unbroken”, “By The Sea” në 2015 dhe “First They Killed My Father” në 2017. Angelina ka qenë e angazhuar në betejën ligjore me ish burrin që nga 2016, pas ndarjes pas më shumë se një dekade së bashku.

Filma të rinj: Aktorja në fakt ka dy filma live-action që dalin këtë vit - hera e parë që ka ndodhur për të që nga viti 2010, kur ajo kishte Salt dhe The Tourist

Ata njoftuan ndarjen e tyre në 2016 dhe u divorcuan ligjërisht në 2019, por gjërat nuk janë aspak miqësore mes çiftit pasi aktorja vazhdon të pretendojë për abuzim. Ata ndajnë së bashku 6 fëmijë Maddox, 19, Pax, 17 dhe Zahara, 16 – që u birësuan, dhe tre me Brad – Shiloh, 14 dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 12. /abcnews.al

Rruga prapa kur: Ndërsa ajo nuk dha hollësi në veçanti se çfarë është 'ndryshimi', Angelina, 45, ka qenë e angazhuar në një betejë të gjatë kujdestarie me ish-burrin Brad Pitt që nga viti 2016, pas ndarjes së tyre pas më shumë se një dekade së bashku dhe mbi dy vitet e martesës (foto në 2015)

Familja: Angelina foli rreth asaj se si një 'ndryshim në situatën time familjare' çon në atë që ajo të veprojë më shumë sesa drejtuese kohët e fundit

The post Angelina Jolie tregon se si divorci me Brad Pitt ndikoi në karrierën e saj appeared first on Abc News.

---- ----
-----