Ballina Showbiz Andrra fillon pushimet, publikon këtë pamje provokuese nga atje

Andrra fillon pushimet, publikon këtë pamje provokuese nga atje

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga pushimet dhe ka shfaqur vetëm këmbët./ORAinfo/

---- ----
-----