Ballina Sport Ancelotti: Icardin e vlerësojnë të gjithë

Ancelotti: Icardin e vlerësojnë të gjithë

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Carlo Anceloti, ditën e sotme ka zhvilluar një konferncë nga Dimaro, vendi ku po zhvillojnë fazën përgatitore.

Nga aty Ancelotti foli me superlativa mbi Mauro Icardin, i cili ditët e fundit po kërkohet me ngulm nga Napoli.

“Ai është një lojtar i çmuar, i vlerësuar nga të gjithë, jo vetëm nga ne, ai ka bërë sezone të mira tek skuadra e Inter”.

Nga mediat italiane përflitet që një shkëmbim mes Lorenco Insigne dhe Icardin mund të ndodhi këto ditë.

The post Ancelotti: Icardin e vlerësojnë të gjithë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----