Ballina Showbiz Ana merr vendimin që akush nuk e priste, e braktis emisionin “Përputhen”

Ana merr vendimin që akush nuk e priste, e braktis emisionin “Përputhen”

188
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje

Ana e “Përputhen” ka marrë një vendin që askush nuk e priste.

24 vjeçarja Ana u largua nga studio emisionin e të premtës pas takimit të Fatjonit dhe Melisës, takim ky që u shoqërua me puthje e përqafime.

Por ajo nuk ka pranuar të kthehet në emision këtë të hënë.

Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje

Episodin e kaluar Ana tha se ka mbajtur shënim të gjitha pyetjet që Fatjoni kishte kohë që dëshironte një përgjigje.

Por kur produksioni lajmëroi se koha ishte e pamjaftueshme për leximin e përgjigjeve, duke shtuar se kjo gjë do të bëhet në një moment të dytë, ajo u largua.

Para se të braktiste studion ajo goditi me shuplakë Fatjonin dhe u largua tepër e mërzitur.

Moderatorja Bora Zemani, lajmëroi se Ana nuk ka pranuar të flasë, e për momentin nuk dëshiron të jetë e pranishme në emisionin e dashurisë.

Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje

---- ---- ----
-----