Ballina Showbiz “Alo alo” thotë Elzon me këngën e tij të re

“Alo alo” thotë Elzon me këngën e tij të re

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë të shumtë talentët e rinjë në fushën e muzikës të cilët po realizojnë projekte të bukura.

Pos talentit, edhe entuziazmi i tyre për punën bënë që projektet të realizohen me sukses, shkruan ORAinfo.

Një ndër këngëtarët e rinjë e shumë të talentuar është edhe Elzoni i cili realizoi këngën e tij më të re të titulluar “Alo alo”.

Elzoni këngës i ka bashkangjitur edhe një videoklip me disa skena dhe pamje shumë të bukura.

Edhe pse është projekti i tij i parë, Elzoni ka realizuar një këngë në të cilën shfaq mjaftë mirë talentin e tij.

Për punët e brendshme rreth projektit është përkujdesur menaxheri i Elzonit, Gentrit Kelmendi, ku së bashku kanë arritur të bëjnë një punë të mirë.

Duket se kënga ka filluar të pëlqehet nga publiku, sepse për një kohë të shkurtër ka marrë një numër të konsiderueshëm të klikimeve./ORAinfo/

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shihni videoklipin e Erzonit:

---- ---- ----
-----