Ballina Showbiz Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përballja ndaj Turqisë, Dardanet shprehen optimiste

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

Almedën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se po i mungon shumë koha në Shqipëri.

Në këtë imazh, Almeda shfaqet bashkë me djalin e sa./ORAinfo/

Përballja ndaj Turqisë, Dardanet shprehen optimiste

---- ---- ----
-----