Ballina Showbiz Almeda tregon foton e parë me ‘Çënarin’

Almeda tregon foton e parë me ‘Çënarin’

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja e Milotit publikon foton më të bukur nga fejesa

Almeda ka ndarë foton e parë me Tolgahanin.

Dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave jo vetëm shqiptare, por edhe atyre turke. Ata ndajnë shpesh foto krah njëri-tjetrit, por nuk mungojnë as dedikimet romantike kjo edhe pa pasur ndonjë rast të veçantë.

Almeda ka realizuar së fundmi sfidën e fundvitit “Shoë me a picture of” duke na zbuluar momente që s’i kishim parë më herët. Kështu, ajo ka treguar foton e parë me Tolgahanin.

Nusja e Milotit publikon foton më të bukur nga fejesa

Kjo foto është realizuar më 14 shkurt 2015, ditën e të dashuruarve. Almeda shihet teksa i dhuron një puthje aktorit turk e sigurisht shumë dashuri përçohet nga kjo foto.

Ndërkohë ajo ka zbuluar edhe bisedat qe ajo ka bërë me partnerin e saj kur ajo mori vesh se ishte shtatzanë.

Ajo përmes fotos ka treguar se ai asokohe ishte jashtë Stambollit dhe lajmin e bukur iu është dashur të ja tregonte përmes fotos së ekos për të parë reagimin e tij.

Postimi Almeda tregon foton e parë me ‘Çënarin’ u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----