Ballina Showbiz Almeda nuk po ia del vet me djalin, ja kush po i...

Almeda nuk po ia del vet me djalin, ja kush po i ndihmon më shumë

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është duke shijuar ditët më të bukura në jetën e saj.

Almeda dhe Tolga së fundmi u bënë prindër për herë të parë. Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysman, në muajin maj janë bërë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin, Efehan, shkruan lajmi.net.

Për ndjesinë e të bërit nënë Alemda ka folur gjatë një interviste të dhënë për revistën ‘Who’ aty ku edhe ka treguar se kush i ndihmon më shumë me djalin, nëna apo vjehrra.

“Të dyja, por siç thashë për mamin tim është diçka që e ka përjetuar përsëri së fundmi, prandaj është më e lehtë për të…”, tha ajo gjatë intervistës.

---- ----
----
----- ----
-----