Ballina Showbiz Almeda mori dhuratën më të bukur pasi u bë nënë, shikoni si...

Almeda mori dhuratën më të bukur pasi u bë nënë, shikoni si është emocionuar

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Almeda është përherë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë si dhuratë një pikturë të saj dhe të djalit të vogël./ORAinfo/

---- ---- ----
-----