Ballina Showbiz Almeda ka edhe një vëlla shumë të vogël nga nëna, ja sa...

Almeda ka edhe një vëlla shumë të vogël nga nëna, ja sa vite mbushi sot ai

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe aktori shumë i pëlqyer turk, Tolgahan Saisman para pak ditëve u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëuan djalin e tyre me një emër tipik turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Almeda nuk ka munguar me postime të ndryshme nga jeta e saj si nënë e re.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se vëllai i saj i vogël sot feston ditëlindjen dhe mbush 5 vite jetë./ORAinfo/

---- ----
-----