Ballina LifeBizare Alkooli bën të vetën/ Britanikët s’ndalin festën, të zhveshur sfidojnë temperaturat e...

Alkooli bën të vetën/ Britanikët s’ndalin festën, të zhveshur sfidojnë temperaturat e ulëta (FOTO)

18
SHPËRNDAJE

Me mijëra të rinj britanik injoruan temperaturat e ulëta dhe vërshuan rrugëve për të vazhduar festimet e Krishtlindjes.

Disa prej tyre kishin një veshje të çuditshme, ndërkohë që kishte edhe nga ata që që nuk kishin veshur thuajse asgjë.

Nën efektin e alkoolit dhe ndoshta edhe lëndëve të tjera narkotike ata kanë dhuruar spektakël në rrugët e qyteteve të ndryshme të Britanisë.