Ballina LifeBizare Alkool, çmenduri dhe…/ Miliarderja bën namin në festat luksoze (FOTO)

Alkool, çmenduri dhe…/ Miliarderja bën namin në festat luksoze (FOTO)

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Miliarderja dhe supermodelja Gigi Hadid ndan herë pas here pamje nga festat e saj të çmendura.

Përveçse dokumenton jetën e saj prej modeleje në Instagram, Gigi ka dhe një llogari tjetër, të quajtur “Gisposable”, ku poston foto nga festat luksoze që bën me VIP-at.

Edhe pse është modele dhe fotografohet me aparate profesionale, ajo parapëlqen që fotot e shoqeve VIP t’i bëjë me një aparat fotografik të vjetër, të viteve ’90.

---- ---- ----
-----