Ballina Showbiz Alketa Vejsiu i kthehet Xhemi Shehut: I nxjerr kete foto dhe i...

Alketa Vejsiu i kthehet Xhemi Shehut: I nxjerr kete foto dhe i kujton emrin “Xhemile”

163
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alketa Vejsiu duket se nuk e ka pertypur mire ironine qe beri ndaj saj Xhemi Shehu per ndryshimin e shpeshte te fustaneve gjate prezantimit te festivalit ne RTSH.

Dhe pergjigja ka ardhur e forte, duke nxjerre nje foto te vjeter te Xhemi Shehut e madje duke i kujtuar asaj edhe emrin Xhemile:

“Në arkivat e revistës ndjemë nostalgji për bukuroshen e ekranit. Mendojmë që tre gjera i shkojnë Xhemit!
1. Me këto flokët me rrica duket shumë kinge! Gjithmonë e bukur Xhemi!
2. Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë!

3. Edhe si aktore humori mund të fitonte një kupë në ”Golden Globes”! Nuk është keq me humorin edhe pse në hapat e parë të karrierës! Më mirë se në prezantim madje! Në prezantim ka rivale të forta kështu që i sugjerojmë të merret seriozisht me karrierën e aktores së humorit! Ka të dhëna të mira aty!

Me ndihmën e Salsanos rolin e “Gagaçes” do ta qante! Postimi është plotësisht dashamirës! Xhemin Xhan!”-shkruan Alketa. Nuk dimë nëse do të ketë një reagim nga ana e Xhemit pas këtij statusi.

The post Alketa Vejsiu i kthehet Xhemi Shehut: I nxjerr kete foto dhe i kujton emrin “Xhemile” appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

---- ----
----
-----
-----