Ballina Showbiz Albërie Hadërgjonaj sfidon moshën, duket si vajzë e re

Albërie Hadërgjonaj sfidon moshën, duket si vajzë e re

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Albërie Hadërgjonaj po duket si çikë e re.

Këngëtarja e mirënjohur Albërie Hadërgjonaj vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë për arsye nga më të ndryshmet.

Është nga ato fytyra publike e cila edhe kur nuk bën asgjë përbën lajm, kjo sepse jeta e saj është shumë kurioze dhe të gjithë interesohen që të informohen për gjithçka sa i përket jetër profesionale dhe private të saj, shkruan Kosovarja.

Tani, në kohët e fundit nuk është se janë të panumërta interesimet rreth saj për muzikën, pasi nuk është shumë aktive në këtë pjesë.

Por, ajo që mbetet temë e vazhdueshme dhe e paharrueshme është dukja e saj, e cila gjithmonë di të befasojë me mënyrën se si prezantohet tek audienca e saj.

Bënë përshtypje jashtëzakonisht të madhe, sepse për atë që ia ka falur Zoti dhe natyre nuk mund të mohojmë asnjëherë.

Është bukuria e saj e cila përkundër viteve nuk po ndalet së treguari se për të janë vetëm numra dhe nuk di të plaket asnjëherë.

Ashtu edhe sikur kjo fotografi e fundit që e sjelli shumë rinore, të freskët dhe po duket tamam sikur çikë e re.

---- ----
-----