Ballina Showbiz Albërie Hadërgjonaj lajmërohet nga Amerika, po duket si çikë e re

Albërie Hadërgjonaj lajmërohet nga Amerika, po duket si çikë e re

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme për fansat e saj, përcjell ORAinfo.

Albëria është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me këtë pamje po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----