Ballina Showbiz Albëria gjyshe si ‘ҫikë’ e re, provokon rëndë me foton e fundit

Albëria gjyshe si ‘ҫikë’ e re, provokon rëndë me foton e fundit

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit.

Në këtë foto ajo po duket si vajzë e re dhe shumë provokative me pjesën e gjoksit zbuluar./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----