Ballina Showbiz Albatriti e Egzona kanë dalë në oborr me binjakët, ju ‘shkrijnë’ me...

Albatriti e Egzona kanë dalë në oborr me binjakët, ju ‘shkrijnë’ me pamjet

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Albatrit dhe Egzona Muqiqi është një prej çifteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ata tani janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

----

Duke qenë shumë të pëlqyer ata janë shumë të përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar foto ku shihet se kanë dalë në oborr me binjakët dhe kanë publikuar fotot më të bukura./ORAinfo/

----- ----